Strona główna » Programy » SaldeoSMART

SaldeoSMART

SaldeoSMART to program dla biur rachunkowych i firm. Jest zintegrowany z wieloma programami księgowymi i systemami ERP m.in. enova365 Księga Handlowaenova365 Księga Podatkowawapro fakir – Finanse i księgowość i wapro kaper – Księga podatkowa. Odczytuje informacje z zeskanowanych dokumentów: faktur i wyciągów bankowych, skracając czas niezbędny do ich analizy i w efekcie zaksięgowania.

Funkcje programu – czyli dlaczego program usprawni mi pracę?

SaldeoSmart - odczytywanie dokumentów i faktur

Odczytywanie faktur i dokumentów – dzięki OCR odczytasz dane z faktur (VAT, proform, walutowych, zagranicznych), a także z wyciągów bankowych i innych dokumentów. SaldeoSMART jest skuteczny w odczytywaniu danych – efektywność jest bliska 100%. Program uczy się w trakcie pracy. Koniec z ręcznym przepisywaniem danych.

SaldeoSmart - obsługuj wyciągi bankowe za pomocą OCR

Obsługuj wyciągi bankowe za pomocą OCR SaldeoSMART – wprowadzanie transakcji do programu księgowego stanie się szybkie, a obsługa dokumentów w pełni zautomatyzowana. Zapewnij sobie blisko 100% skuteczności odczytu bez konieczności weryfikacji danych. Koniec z mozolnym ręcznym wprowadzaniem operacji na wyciągu bankowym.

SaldeoSmart - Elektroniczny Obieg Dokumentów

Elektroniczny Obieg Dokumentów – organizuj obiegi dokumentów z ich akceptacją na różnych etapach. Definiuj swoje ścieżki obiegu dokumentów i rozbudowuj uprawnienia użytkowników a osiągniesz pełną kontrolę nad przepływami dokumentów i zaoszczędzisz: czas zużyty odnalezienia dokumentów, powierzchnię na przechowywanie dokumentów i zasoby finansowe przez automatyzację pracy.

SaldeoSmart - automatyzacja księgowości

Automatyzacja księgowości – program korzysta ze słowników m.in. wymiarów, kategorii oraz sam uczy się właściwej kategoryzacji faktur. Dostępne integracje z programami księgowymi zapewniają eksport danych do programu księgowego. W łatwy sposób zsynchronizujesz m.in. kontrahentów, kategorie i formy płatności. Dzięki temu zautomatyzujesz i przyspieszysz swoją pracę.

SaldeoSmart - wystawianie faktur

Wystawianie faktur – możesz wystawiać faktury swoim kontrahentom – w aplikacji webowej lub w aplikacji mobilnej, z dowolnego miejsca, w dowolnej ilości.

SaldeoSmart - zarządzaj pracą swoich pracowników

Zarządzaj pracą swoich pracowników – deleguj zadania, monitoruj ich wykonanie,

SaldeoSmart - dokumenty i rozliczenia księgowe

Dokumenty i rozliczenia księgowe – zyskaj dostęp do bieżących rozliczeń i ich historii; SaldeoSMART przypomni o płatnościach podatków i ZUS, a Ty stale będziesz mógł kontrolować wyniki firmy. W dowolnej chwili błyskawicznie odnajdziesz wprowadzony dokument. Nie stracisz czasu na poszukiwania w zakurzonych segregatorach.

SaldeoSmart - kadry i zaliczki pracownicze

Kadry i zaliczki – prowadź e-teczki pracownicze oraz sprawnie zarządzaj wypłacanymi zaliczkami; twórz elektroniczne archiwum dokumentów kadrowych zgodne z obowiązującymi przepisami i RODO.

SaldeoSmart - integracja z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF)

Integracja z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) – zautomatyzuj swoje działania związane z wysłaniem, pobieraniem i przechowywaniem faktur w ramach KSeF. SaldeoSMART wykona za Ciebie większość czynności – zaoszczędzisz swój czas.

Jak wygodnie pracować w SaldeoMART i oszczędzać swój czas i środki finansowe?

1

Dodaj fakturę do programu – w dowolny sposób:

  • zeskanuj fakturę,
  • wyślij mailem
  • dodaj plik z komputera
  • wyślij zdjęcie

2

SaldeoSMART automatycznie odczyta dane z faktury

3

Zweryfikuj otrzymane wyniki i automatyzuj księgowanie – opisz kategorię a pozostałe informacje program dopisze za Ciebie

4

Zaimportuj faktury i wyciągi bankowe do programu księgowego. 

Czy chcesz sprawdzić jakie to proste? Napisz do nas – odpowiemy i przedstawimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy