Strona główna » Programy

W naszej ofercie posiadamy znane i popularne systemy i aplikacje. Dostępne w nich m.in. programy księgowe i programy kadrowo-płacowe pozwalają na obsługę wynagrodzeń i rozliczeń z ZUS, rejestrację VAT, przygotowanie deklaracji i sprawozdań podatkowych. Dzięki programom do obsługi sprzedaży i magazynu powstają dokumenty handlowe i magazynowe, realizowane są również procesy produkcyjne. Programy OCR odczytają dane z dokumentów i umożliwią eksport do programów księgowych.

WAPRO ERP to kompleksowy system do zarządzania przedsiębiorstwem, złożony ze współpracujących ze sobą programów. WAPRO ERP integruje i usprawnia procesy biznesowe w firmie, pomaga firmom w efektywnym zarządzaniu zasobami i operacjami.

Enova365 to zaawansowany system ERP, który oferuje kompleksowe rozwiązania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Umożliwia przedsiębiorstwom skuteczne planowanie, monitorowanie i zarządzanie różnymi aspektami działalności.

SaldeoSMART to program dla biur rachunkowych i firm.  Odczytuje informacje z zeskanowanych dokumentów, skracając czas niezbędny do ich analizy i w efekcie zaksięgowania. Jest zintegrowany z wieloma programami księgowymi i systemami ERP.