Strona główna » Programy » enova365 ERP

System ERP enova365

To najnowszej generacji oprogramowanie dla firm. Jest to w pełni zintegrowany program księgowy oraz program do zarządzania stworzony w oparciu o technologię Microsoft.NET. 

Wybierz to czego potrzebujesz – korzystaj tylko z tych modułów enova365, które są niezbędne do wspierania działań w Twojej firmie. Dostosuj funkcjonalność systemu do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

Elastyczność i mobilność – enova365 daje również możliwość dowolnej konfiguracji – dostępne są wersje: okienkowa, przeglądarkowa oraz dotykowa (dla urządzeń z systemem Android). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z systemu w modelu hybrydowym: wersja okienkowa + wersja przeglądarkowa + wersja dotykowa – pracujące na jednej bazie danych, w ramach jednej instalacji.

Zdecyduj jak chcesz korzystać z enova365 – jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publicznej. Możesz zakupić licencję programu na własność lub korzystać z niej w modelu abonamentowym. Możesz też wydzierżawić program razem z infrastrukturą techniczną. enova365 daje dostęp do funkcjonalności przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

enova365 to system informatyczny dla firm dostępny w trzech odmianach funkcjonalnych – w „trzech kolorach”. W związku z tym enova365 może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W tym przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności.

Wersja srebrna

System w wersji srebrnej to oprogramowanie dla firm małych i średnich. Do obsługi podatkowo-finansowej podatników zaproponowano w tym rozwiązaniu Księgę Przychodów i Rozchodów. Wersja srebrna oferuje standardową funkcjonalność modułów zaprojektowaną przez producenta.

Wersja złota

Ta wersja programu powstała z myślą o wymagających Użytkownikach, którzy prowadzą księgowość w oparciu o plan kont. Adresowany jest głównie do średnich i dużych przedsiębiorstw. Moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry i płace posiadają wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wersji srebrnej, a cały system jest wyposażony w mechanizm definiowania przez Użytkownika dodatkowych pól (cech) do dowolnych elementów systemu. W ten sposób Użytkownik samodzielnie rozszerza funkcjonalność systemu. Zdefiniowane cechy mogą być wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

Wersja platynowa

To rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić najwyższe wymagania Użytkownika. System w tej wersji podlega praktycznie nieograniczonej rozbudowie. Jego konstrukcja umożliwia „doczytywanie” zewnętrznych modułów tworzonych przez integratorów systemu niezależnie od producenta, które rozszerzają standardową funkcjonalność systemu o funkcjonalność dedykowaną dla danej firmy. Stąd też lepiej można dostosować system enova365 do potrzeb Użytkownika, w tym umożliwić współpracę z innymi aplikacjami.